Компанія створює надійні високотехнологічні рішення, що враховують як особливості бізнесу замовника і перспективи його розвитку, так і загальні тенденції розвитку інформаційних технологій.
Такому підхіду дозволяє закладати в реалізовані рішення широкі можливості для їх розвитку та модернізації в міру зростання компанії-замовника і зміни її завдань, оптимізуючи, разом з тим, витрати на створення і підтримку рішень.
У Компанії діє демо-центр по програмно-апаратного комплексу Oracle Exadata Database Machine, який дає можливість існуючим та потенційним клієнтам «вживу» протестувати свої додатки на високопродуктивній машині баз даних Oracle Exadata.
Компанія пропонує широкий спектр послуг, що дозволяють поліпшити роботу окремих інформаційних систем і інфраструктури в цілому та забезпечити зростання бізнес-показників:
• аудит і оптимізація ключових підсистем обчислювальних комплексів, систем зберігання та систем управління базами даних;
• розробка концепцій розвитку ІТ-інфраструктури Замовника;
• Розробка та впровадження стратегії забезпечення безперервності ІТ-сервісів в надзвичайних ситуаціях. Розробка і впровадження планів аварійного відновлення, аудит ІС замовника, аналіз загроз, складання карти ризиків, створення і обслуговування (в т.ч. аутсорсинг) резервних центрів зберігання і обробки даних;
• розробка проектної та експлуатаційної документації для новостворюваних або існуючих систем замовників;
• планування розвитку ІТ-інфраструктури (capacity planning) – оцінка масштабованості, розрахунок і планування параметрів серверних комплексів і СЗД;
• планування та проведення міграції даних, прикладних систем, обчислювальних комплексів в цілому, в тому числі – без переривання надання сервісів.

Віртуальний ЦОД – це готова ІТ-інфраструктура корпоративного рівня в оренду, послуги надаються за моделями IaaS, PaaS, SaaS. ВЦОД дозволяє вирішити такі завдання, як:
розміщення продуктивних або резервних систем, середовищ розробки і тестування,
створення віддаленого майданчика для зберігання резервних та архівних копій даних,
розміщення резервного ЦОД,
виділення часових ресурсів під проекти.
Надається повністю готове рішення, спроектоване спеціально під конкретну задачу.

Напишите нам

Not readable? Change text. captcha txt