Компанія займає міцну позицію на ринку інформаційної безпеки, об’єднуючи в собі команду висококваліфікованих фахівців з великим досвідом консалтингу, проектування, програмної розробки, впровадження, підтримки та управління проектами.

Проектна діяльність компанії оптимізована для виконання робіт по ІБ в великих компаніях чисельністю понад 1000 співробітників і в холдингових структурах. Найбільш глибока, в тому числі галузева, експертиза накопичена в банківських організаціях, телекомунікаційних компаніях, а також в торговому і промисловому секторі.

Протидія високотехнологічному шахрайства та гарантування доходів (FM / RA)

Широкий спектр рішень від аналітики і консалтингу до впровадження локальних контролів (для закриття конкретних, найбільш значних видів фрода) і комплексних систем (контролюючих всю послідовність формування виручки і доходів).

Технологічні партнери: HP ArcSigh, IBM QRadar, Imperva, MaxPatrol, Oracle, Symantec.

Управління бізнес-ролями і правами доступу (IdM)

Компанією реалізовуються найбільші проекти, що включають оптимізацію і автоматизацію процесів управління бізнес-ролями ІТ-користувачів, управління правами доступу до бізнес-додатків, доступу в приміщення і іншим цільовим системам.

Технологічні партнери: IBM, Oracle, SAP.

Відповідність вимогам регуляторів

Найбільш значимі в Україні нормативні вимоги по ІБ включають захист персональних даних, захист карткового процесингу (міжнародний стандарт PCI DSS), забезпечення інформаційної безпеки організацій банківської системи України, міжнародний стандарт систем управління ІБ (ISMS на основі ISO 2700x).

Кожен проект акцентується, в першу чергу, на реальній захищеності відповідних видів конфіденційної інформації, а не на формальній відповідності вимогам.

Ця унікальна на ринку компетенція була об’єднана в проекти класу «multicompliance», не тільки орієнтовані на відповідність конкретному переліку нормативних документів, а й дозволяють побудувати систему забезпечення ІБ, готову до реалізації нових або оновлених вимог.

Оперативне управління інформаційною безпекою

(Security Operation Center – SOC) – завдяки відпрацьованій методології компанія успішно здійснює проекти з автоматизації процесів оперативного управління ІБ (управління інцидентами на основі SIEM рішень, активного моніторингу баз даних на основі DAM рішень, управління вразливостями і відповідністю вимогам) і консалтингу по розробці і впровадженню цих процесів (на основі ISO 27001). Реалізовані проекти охоплюють корпоративний ІТ-сегмент компаній практично всіх галузей економіки і технологічний сегмент телекомоператорів і енергетичних компаній.

Технологічні партнери: HP ArcSigh, IBM, Imperva, MaxPatrol, Oracle, Symantec.

Протидія витокам конфіденційної інформації (DLP) і контроль комунікацій

Рішення компанії базуються як на власній розробці – системі контролю витоків інформації «Дозор», так і на основі продукту Symantec DLP. Фахівці компанії мають унікальний досвід реалізації спільних проектів на обох технологіях одночасно, що дозволяє запобігати інцидентам крадіжки конфіденційної інформації по максимально можливій кількості на поточний момент типів каналів (пошта, веб, IM, Skype, соцмережі, USB носії тощо).

Компанія виконує проекти по створенню антиспам-систем, захисту і оптимізації веб-доступу, в тому числі і для надання телекомунікаційними компаніями відповідних послуг (Parental Control, антивірус, антиспам), що значно підвищує ефективність бізнес-комунікацій в інтернеті.

Технологічні партнери: BlueCoat, Cisco IronPort, ProofPoint, Symantec.

Експертний консалтинг і моніторинг ефективності інформаційної безпеки (СМЕБ – ISPM)

Для оцінки практичної захищеності і отримання даних про реальні інциденти ІБ компанія пропонує комплекс послуг аналітичного та технічного характеру, в тому числі із застосуванням сканерів захищеності і засобів моніторингу подій і витоків інформації.

Для оцінки ефективності застосовуваних заходів і реалізованих проектів з ІБ компанія вивела на український ринок рішення з моніторингу ефективності інформаційної безпеки – Information Security Performance Management (ISPM), що реалізовується на BI-платформі.

Захист віртуальних середовищ і мобільних пристроїв (Virtual & Cloud Security і Mobile Security)

Компанія має великий досвід ведення проектів з міграції на віртуальні середовища і в числі перших пропонує рішення по захисту як цих специфічних об’єктів, так і мобільних пристроїв (планшети, смартфони, PDA і ін.), які набули широкого поширення. Для захисту хмарних сервісів і віртуальних середовищ експерти компанії використовують базові технології (FW, AV, VPN, IPS і ін.) І власне комплексне рішення, засноване на продуктах декількох виробників, ефективно компенсує нові специфічні загрози. На сьогоднішній день реалізуються комплексні проекти, в тому числі щодо захисту персональних даних, в телекомунікаційних компаніях, банківських організаціях і промисловості.

Технологічні партнери: Catbird, HyTrust, Reflex, TrendMicro, а також Aladdin, Cisco, CheckPoint, Kaspersky, EMC RSA, SafeNet, StoneSoft, Symantec, VipNet.

Спеціалізовані рішення для телекомунікаційних компаній

Managed Security Services (MSS), Fraud Management / Revenue Assurance (FM / RA), захист технологічного сегмента: компанія активно співпрацює з провідними телекомунікаційними компаніями не тільки за традиційними напрямками ІБ, але має великий і багато в чому унікальний досвід проектів за специфічними тематиками. Зокрема, у сфері протидії нелегальній термінації міжнародного / міжміського трафіку, створення платформи для надання послуг «чистий інтернет» і «батьківський контроль», Platform Integrity, MSS (в тому числі з використанням хмарних технологій) і т.д.

Технологічні партнери: BlueCoat, Meucci, Optenet, StoneSoft, Symantec, WeDo.

Напишите нам

Not readable? Change text. captcha txt