Mobile Financial System дозволяє здійснювати мобільні платежі, мобільні грошові перекази і мобільний банкінг. Абоненти за допомогою своїх мобільних пристроїв можуть здійснювати дистанційні платежі в межах суми, що знаходиться на рахунку даного пристрою; здійснювати віддалені платежі і перерахування зі свого рахунку, а також користуватися іншими функціями управління рахунком, наданими оператором зв’язку.
MFS – високопродуктивне рішення для обробки платежів і здійснення переказу грошей між рахунками мобільних абонентів, яке легко масштабується. Обробка транзакцій здійснюється з гарантованою відсутністю простоїв. Завдяки комплектації високошвидкісними мережевими інтерфейсами, рішення легко інтегрується з такими платіжними системами, як SWIFT, VISA / MC / AMEX і ISO8583.
MFS може отримувати транзакції через різні стандартні телекомунікаційні канали (SMS, IVR, WAP, e-mail і USSD) для різних платіжних засобів, включаючи мобільні рахунки з передоплатою або оплатою за фактом, кредитні та розрахункові карти, скретч-карти. Платформа також управляє комплексними фінансовими транзакціями за участю декількох сторін і інтегрується з різними телекомунікаційними системами і мережевими елементами, включаючи бази даних білінгу, балансів і абонентів.
[ІНФОГРАФІКА]
Мобільні платежі
Для відносно невеликих платежів, таких, як роздрібні покупки, рахунки в ресторанах чи плата за паркування, абоненти можуть використовувати мобільний пристрій для того, щоб розпоряджатися коштами з «рахунку з збереженою сумою». Інформація про такий рахунок зберігається в системі мобільної комерції. Абоненти поповнюють цей рахунок, використовуючи традиційні способи оплати: кредитні та дебетові картки, банківські рахунки, термінали оплати. Система мобільної комерції забезпечує аутентифікацію користувачів, а також дозволяє налаштувати різні правила, спрямовані на виключення можливих шахрайських сценаріїв.
Мобільні переклади
Оператори можуть використовувати платформу MFS для створення системи перерахування (переказу) грошових коштів від однієї фізичної особи до іншого через рахунки мобільних телефонів, позбавляючи людей від необхідності розраховуватися готівкою. Телекомунікаційні компанії можуть також скористатися перевагами переказу грошей за кордон у співпраці з кредитними організаціями, забезпечуючи фізичним особам з різних країн можливість швидко переводити гроші один одному без безпосереднього звернення до традиційні фінансової організації. Платформу MFS можна використовувати як для перерахування грошових коштів, так і для перерахування «ефірного часу» – всіх послуг, за які може бути нарахована оплата.
Мобільний банкінг
MFS дозволяє операторам надавати абонентам можливість здійснювати платежі з їх банківських рахунків за допомогою мобільного телефону, а також використовувати мобільні телефони як зручний спосіб для платежів за рахунками, перевірки балансів і переказів грошових коштів між своїми банківськими рахунками. Крім того, система мобільної комерції дає можливість здійснювати фінансові операції особам, які не мають банківського рахунку. Оператор отримує прибуток, пропонуючи деякі з переваг в управлінні грошовими коштами, що зазвичай надаються фінансовими організаціями для тих, хто іншим шляхом не може отримати доступ до ресурсів банкінгу. Абоненти, які не мають банківських рахунків, можуть використовувати наданий оператором «рахунок з збереженою сумою» для розміщення і зняття коштів, оплати кредитів і здійснення платежів.

Напишите нам

Not readable? Change text. captcha txt